Hipnoterapeuta

Anna Żurawska

O mnie

Witam.
Nazywam się Anna Żurawska i jestem dyplomowaną hipnoterapeutką. Wykształcenie i zawód hipnoterapeuty zdecydowałam się zdobyć, ponieważ od bardzo dawna fascynowały mnie zagadnienia z zakresu psychologii, tego jak umysł ludzki i nasza podświadomość funkcjonują.

Kiedy odkryłam hipnoterapię znalazłam w niej niezwykle narzędzia do pomagania innym w odkrywaniu pełni ich potencjału, pokonywaniu ich wewnętrznych blokad, lęków, traum, nadwagi, niekorzystnych nawyków, nałogów.

To niezwykle doświadczenie bycia przewodnikiem dla innych w podróży przez ich podświadomość sprawia, że mogę czerpać radość i satysfakcję z wykonywanej przeze mnie pracy.

Hipnoterapia daje mi możliwość pracy w sposób, który jest holistyczny, kompleksowy, empatyczny i skupiony na pozytywnych zmianach. Każdy klient przekraczający próg mojego gabinetu jest dla mnie nowym wyzwaniem i nową inspiracją.

Jestem przekonana, że każdy z nas ma w sobie siłę i zasoby niezbędne do przekształcenia swojego życia. Moją rolą jako hipnoterapeutki jest przeprowadzenie moich klientów przez proces odkrywania ich wewnętrznego potencjału.

Fascynujące jest również to, że w hipnoterapii na efekty nie trzeba czekać, pozytywne skutki mogą być odczuwane już po pierwszej sesji.

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz zmiany, wsparcia lub po prostu chcesz odblokować swój potencjał, zapraszam Cię na wizytę i skorzystanie z moich usług. Razem możemy przejść przez ten magiczny proces odkrywania i tworzenia pozytywnych zmian.

Obecnie działam jako hipnocoach w Niemczech w Monachium.

Strona główna

Hipnoza Monachium

Opinie

Kontakt

Wiesbachhornstraße 41, 81825 Monachium, Niemcy

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Wiesbachhornstraße 41 81825 Monachium
online
hipnoza monachium
+4915166449326
annazurawska330@gmail.com

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line