Hipnoterapeuta

Jan Dawid Wadas

O mnie

Od kiedy pamiętam, ciekawiły mnie w życiu sytuacje i zdarzenia, które innym ludziom wydawały się nadzwyczajne. Zauważyłem, że widzę więcej, czuję więcej niż inni.

Zauważyłem, że każdy przedmiot, każde stworzenie, czy to człowiek czy zwierzę, jest jak otwarta Księga, w której zapisane są nasze emocje i uczucia, nasza energia. W Księdze tej jest zapisywana przez nas niedokończona, ciągle zmieniająca się opowieść naszego życia.

Okazało się, że mało kto wie, że tę księgę można redagować, zmieniać jej opowieść. Część tekstu można zmienić, w części można dokonać korekty lub po prostu od nowego akapitu dopisać jeszcze lepszy i ciekawszy rozdział.

Nie wiem czy wiesz, że w Puławach jest takie miejsce, w którym możesz samodzielnie dokonać odpowiednich dla Ciebie korekt w swojej Księdze Życia? To miejsce to gabinet hipnoterapii o nazwie Trzecie-OKO, w którym na Ciebie czekam.

Jeśli do mnie przyjdziesz, zobowiązany będę w najlepszy dla Ciebie sposób pokierować Tobą w przeredagowywaniu Twojej Księgi Życia.

Trzecie-OKO to miejsce Twojej przemiany, rozwoju osobistego, uwalniania złych emocji, relaksacji i spokoju wewnętrznego. Tu zmienisz swoje przekonania, złe nawyki i zachowania. Tu również odnajdziesz dodatkowe zasoby, dodatkowe rozwiązania.

Masz okazję na spojrzenie w głąb siebie swoim Trzecim Okiem, które pomoże Ci zrozumieć przyczyny Twoich problemów.

Jeśli więc jesteś zdecydowany(a), masz wolę przemian i chcesz odmienić Swoją Księgę Życia, zapraszam Cię na sesje hipnoterapeutyczne do mnie do gabinetu przy ul. Dęblińskiej 2 pokój 304 w Puławach.

Zadzwoń i umów się na spotkanie
Dawid – certyfikowany hipnoterapeuta

Lublin 42min (54km ) Puławy

Radom 62min (60km) Puławy

Hipnoza Lublin Puławy

 

Opinie

Kontakt

Dęblińska 2, Puławy, Polska

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

ul. Dęblińska 2 pokój 304 Puławy
608 301 610
3oko-hipnoza@wp.pl

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line