Hipnoterapeuta

Dominik Olędzki

O mnie

Skuteczna pomoc to motto mojej pracy w zawodzie hipnoterapeuty. Osobom, które trafiają do mojego gabinetu zapewniam bezpieczną przestrzeń, która pozwala zmierzyć się z każdym, nawet największym problemem, w atmosferze pełnego komfortu i z poczuciem zaopiekowania.

Zapewniam indywidualne podejście, tak, aby w jak najkrótszym czasie skutecznie i trwale rozwiązać problem, z którym osoba przychodzi do mnie po pomoc. To właśnie wysoka skuteczność tej metody terapeutycznej w porównaniu z innymi, dostępnymi na rynku formami wsparcia, sprawiła, że swoją wiedzę i doświadczenie postanowiłem rozwijać w obszarze hipnoterapii. W celu utrzymywania wysokiej jakości mojej pracy regularnie korzystam z superwizji.

Poszukiwanie rozwiązań, podnoszących jakość życia od zawsze były w obszarze moich zainteresowań. Dziś z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że hipnoterapia jest jedną z najskuteczniejszych form pomocy osobom doświadczającym różnych kryzysów w swoim życiu. Tam, gdzie inne, tradycyjne terapie przynoszą jedynie krótkotrwałą i nieznaczną poprawę, lub nie przynoszą jej wcale, hipnoterapia daje zauważalną zmianę.

Uważne słuchanie i ciekawość drugiej osoby towarzyszyły mi od najmłodszy lat. Z tych umiejętności korzystałem także w pracy zawodowej jako dziennikarz radiowy, a następnie jako rzecznik prasowy w organizacjach pozarządowych. Dziś swój głos wykorzystuję by pomagać innym. Jeżeli zależy Ci na skutecznej pomocy, zapraszam na sesje hipnoterapii do mojego gabinetu.

 

Hipnoza Świnoujście Warszawa On-line

Opinie

Kontakt

Złota 6, Warszawa, Polska

Bohaterów Września 52, Świnoujście, Polska

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Warszawa, ul. Złota 6
Świnoujście, ul. Bohaterów Września 52
On-line
Warszawa
+48506393324
hipnocentrum@gmail.com

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line