Hipnoterapeuta

Grzegorz Marć

O mnie

Poznając hipnozę, zaskoczyła mnie skuteczność i szybkość, z jaką można pomóc drugiemu człowiekowi w najróżniejszych problemach i dolegliwościach.

Zaledwie po jednej czy paru sesjach można rozstać się z np. lękami przed wysokością lub wystąpieniem publicznym, depresją, , fobiami i związanymi z tym dolegliwościami fizycznymi jak np. jelito drażliwe czy bólami różnego typu itp.

Można stać się pewnym siebie, asertywnym, wewnętrznie spokojnym, lub wolnym od nałogu. Miło słuchać od pacjentów po sesjach jak zmieniły się nawyki żywieniowe i pozbywają się namiarowych kilogramów.

Fascynuję się hipnozą i jej skutecznością w hipnoterapii, tym, jak łatwo można dokonać szybkich i odpowiednich zmian dzięki hipnozie w przeróżnych problemach i dolegliwościach.

Zafascynowało mnie jak łatwo człowiek poprzez hipnozę może dokonać w sobie zmian, gdzie przy niektórych dolegliwościach dzieje się to wręcz naocznie jak np. ból głowy lub ból żołądka.

W takich przypadkach ból może całkowicie ustąpić natychmiast po sesji, często wraz przyczynami psychosomatycznymi, a więc trwale rozwiązując problem bólu.

To wspaniała chwila kiedy pacjent mówi, że spokojnie i komfortowo przechodzi sytuacje, w których zawsze wcześniej miał problem, jak choć by napadowe jedzenie słodyczy.

Takie chwile są dla mnie bezcenne, są motorem do działania, powodują, że chcę wiedzieć wciąż więcej i więcej, odkrywać jak działa nasz umysł, dlaczego zachowujemy się tak a nie inaczej.

W Hipnoterapii szukam wraz z pacjentem przyczyn powstania symptomu. Miejscem, gdzie można go znaleźć, jest podświadomość. Hipnoza to klucz do komunikacji z nią. Z tego powodu interesuję się wszystkimi rodzajami hipnoterapii i wciąż odkrywam nowe techniki i możliwości.

Przeszedłem wiele profesjonalnych szkoleń i kursów z hipnozy oraz hipnoterapii zaawansowanej. Jestem certyfikowanym praktykiem hipnozy konwersacyjnej jak i innych technik hipnotycznych.  Przeszedłem szereg szkoleń w różnych zakresach medycyny niekonwencjonalnej

Stworzyłem autorską metodę pracy z nadwagą i napadowym, kompulsywnym jedzeniem. Mam również doświadczenie w sesjach on-line dlatego pracuję nad podobnym autorskim projektem.

Jestem trenerem i współzałożycielem  Akademia Hipnoterapii.pl   a hipnoterapia jest na co dzień moją zawodową pasją.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Specjalizuję się;

Odchudzanie, napadowe kompulsywne objadanie się słodyczami  itp.

Hipnoza Warszawa

Hipnoza Katowice 50min (70km) Kędzierzyn-Koźle

Opole 58min (60km) Kędzierzyn-Koźle

Gliwice 38min ( 40km) Kędzierzyn-Koźle

Racibórz 43min(38km) Kędzierzyn-Koźle

Rybnik 51min (45km) Kędzierzyn-Koźle

Hipnoterapie

Hipnoza Warszawa Katowice Śląskie Kędzierzyn-Koźle Opole Warszawa

Opinie

Kontakt

Romualda Traugutta 8, Kędzierzyn-Koźle, Polska

Mokotowska 24, Warszawa, Polska

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Kędzierzyn-Koźle ul. Romualda Traugutta 8
Warszawa ul. Mokotowska 24/63
On-line
500 530 655

Pozostałe gabinety

Mapa