Hipnoterapeuta

Mariola Mawa

O mnie

Hipnoterapia jest częścią mojego życia, stała się pasją, którą stale rozwijam i pogłębiam, by móc służyć jak najlepiej innym… Od prawie 20 lat uczestniczę w kursach, które rozwijają świadomość, poszerzają percepcję, a wszystko po to, aby szybko, skutecznie pomóc potrzebującym.

 

Stan głębokiego relaksu pozwala na to. To jedna z najbardziej subtelnych i skutecznych metod terapeutycznych, która poprzez pracę z podświadomością pozwala uwalniać błyskawicznie emocje, uczucia, znosi zahamowania, zasila nasze zasoby.

 

Stawiam na szybkość, skuteczność i rozwój osobisty. Specjalizuję się w ostatnich pożegnaniach, pracy z traumami. Skończyłam szkołę podyplomową w kierunku interwencja kryzysowa, zaawansowane kursy w Akademii Hipnoterapii, brałam udział także w specjalistycznych praktykach hipnoterapeutycznych.

 

Jaką Hipnoterapeutą jest Mariola?

Mariola w roli terapeutki jest pełna spokoju i wrażliwości.
Pracuje z wielkim wyczuciem by jak najlepiej zrealizować cele sesji hipnoterapeutycznej.

 

W trakcie pracy czuć wsparcie i przyzwolenie. To takie wewnętrzne poczucie, że cokolwiek się wydarzy jest ok. Pacjent może poczuć zaangażowanie oraz spokój.

 

Twarz pełna akceptacji, brak oceny sprawia, że pacjent pozwala sobie na okazywanie wszystkich emocji, jakie są w danym momencie potrzebne, aby przepracować swój temat.

 

Mariola ma niezwykłe umiejętności posługiwania się swoim głosem. Odpowiednie modelowanie wspiera cały proces. Pacjent ma poczucie, że jest w dobrych rękach. Mariola jest nie tylko pewna siebie, ale i sympatyczna.

 

Kiedy trzeba rozładuje atmosferę inteligentnym żartem, w innej sytuacji zachowa powagę i będzie stabilnym wsparciem, aby właściwie reagować na napotkane przeszkody i w porę dopasować inną technikę lub zmienić podejście w pracy.

 

Mariola ceni sobie także duchowy rozwój. Prywatnie jest urodzoną wojowniczką, która wspiera innych. Świadoma swoich mocnych stron i słabości, nieustannie dąży do rozwoju na wielu płaszczyznach swojego życia.

Polecam sesje u Marioli, to skuteczna praca terapeutyczna i wielka twórcza przygoda!

 

Hipnoterapia Kielce Marzysz – Hipnoza on-line

https://terapeucihipnozy.pl

Opinie

Kontakt

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Marzysz gmina Daleszyce
On-Line
Kielce
+48 509 288 950
mawahip@op.pl

Pozostałe gabinety

Mapa