Hipnoterapeuta

Bartłomiej Skrabacz

O mnie

Moja droga do zafascynowania się hipnozą była długa, a jednocześnie ogromnie wartościowa. Od zawsze pasjonowało mnie pomaganie innym – na początku, przez wiele lat poprzez pracę z ciałem, a teraz również z umysłem.

Przełomem było poznanie kinezjologii, dzięki której zacząłem dostrzegać wpływ emocji na mięśnie, narządy i różne układy organizmu.

Szukając sposobu na pomoc moim klientom w problemach o podłożu emocjonalnym, natrafiłem właśnie na hipnozę i pracę z podświadomością. Dzięki hipnoterapii rozwiązuję przyczyny kłopotów na poziomie podświadomym, przepracowując lęki, negatywne emocje, przekonania, czy niezaspokojone potrzeby.

To, co mnie wyróżnia, to łączenie kinezjologii i hipnozy. Pozwala mi to na precyzyjne odnajdywanie pierwotnych źródeł problemów, które ciężko pacjentowi powiązać z konkretnym zdarzeniem, stanem emocjonalnym.

Takie połączenie kilku terapii umożliwia mi skuteczną pracę z objawami psychosomatycznymi, bólami w ciele, migrenami, schorzeniami różnych układów organizmu.

Obecnie jestem właścicielem holistycznego centrum terapii „HolistiQ” w Kielcach, pomagając innym na wielu płaszczyznach zdrowia fizycznego, jak i psychicznego.
Na sesję hipnoterapii, która niewątpliwie jest moją pasją, zapraszam do Kielce, Warszawa lub online.

 

Jakim Hipnoterapeutą jest Bartłomiej?

Bartłomiej potrafi być niezwykle wspierający i empatyczny, lubi mieć kontrole nad sytuacją.
Jego mocną stroną jest analityczność i logiczne myślenie z jednej strony, z drugiej zaś ma świetny kontakt z intuicją co w połączeniu czyni z niego bardzo wnikliwą i dociekliwą osobę.

Cechy te mają ogromne znaczenie w procesach terapeutyczny. Uważność, koncentracja na drugim człowieku, skrupulatność powodują, że każdy zaadresowany problem zostanie usłyszany i zaopiekowany z należytą starannością.

Można polegać na dokładności Bartłomieja, wyczuciu procesu i pewności w doborze technik oraz sposobu pracy. Od początku swoją pewnością buduje zaufanie a wrodzona wrażliwość i empatia pozwala klientom czuć się bezpiecznie i swobodnie.

Myślę, że Bartłomiej jest świetnym hipnoterapeutą, który swoją pracą daje świadectwo skuteczności procesów terapeutyczny w hipnozie.

Osobiście bardzo cenie odpowiedni, rytmiczny, trasujący sposób mówienia Bartłomieja.
Daje pacjentowi wystarczającą przestrzeń na właściwe przeżywanie procesów transformujących.
Ewa

Artykuły: Hipnoterapeuta Bartłomiej Skrabacz

Czy hipnoterapia jest bezpieczna?

Uwolnić emocje w hipnozie

Hipnoza Kielce Warszawa On-line

https://terapeucihipnozy.pl/

hipnoza Kielce

Opinie

Kontakt

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 73a, Kielce, Polska

Warszawa, Spisaka 26

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Kielce, Jezioranskiego 73A
Warszawa, Spisaka 26
On-line
Kielce
503436691
bartekes@vp.pl

Pozostałe gabinety

Mapa