Hipnoterapeuta

Zuzanna Ostafin

O mnie

Od ponad 20 lat zajmuję się zawodowo medycyną niekonwencjonalną. Sukcesywnie rozszerzam zakres swojej wiedzy i umiejętności. Ukończyłam szkolenia podstawowe i zaawansowane hipnoterapii jestem również Mistrzem Bioenergoterapii.

Fascynuje mnie hipnoza jako narzędzie diagnostyczne i terapeutyczne, zwłaszcza w obszarze tak powszechnych i nasilających się zaburzeń emocjonalnych i różnego rodzaju blokad.

Idąc tą drogą trafiłam na znakomitych nauczycieli hipnozy i grono ich uczniów, pasjonatów hipnoterapii i w ich otoczeniu wciąż przybliżam się do tajników tej wiedzy o podświadomości.

Nowe techniki to nowe możliwości w przywracaniu równowagi emocjonalnej i energetycznej osób cierpiących, poszukujących pomocy, często zdesperowanych. Jestem otwarta na niesienie pomocy.

Zapraszam na sesje hipnoterapii

 

Jaką osobą jest Zuzanna?


Zuzanna jest osobą ambitną, empatyczną oraz otwartą na potrzeby innych.
Dba o rozwój osobisty poszerzając wiedzę i umiejętności z wielu dziedzin dotyczących holistycznego podejścia do siebie i drugiego człowieka.

Kiedy potrzebuje samotności i bycia przy sobie, wybiera miejsca, do których odbywa piesze wędrówki lub pielgrzymki do miejsc kultu religijnego. Jest to niezwykle ważne dla terapeuty, aby potrafił oczyszczać swoje mentalne terytorium.
Będąc w drodze zgłębia swoją przestrzeń duchowa, zauważając zagubione dusze towarzyszy im w drodze do miejsca, gdzie mogą odpocząć.

Zuzanna ceni sobie niezależność. Potrafi zachować umiar i równowagę. Słucha swojej intuicji.
Zostawia przestrzeń i szacunek drugiemu człowiekowi, każdy klient sam decyduje o swoim życiu i odkrywaniu drogi, którą ma do przebycia.

Dzieli się zdobytą wiedzą i umiejętnościami prowadząc liczne szkolenia. Potrafi zatroszczyć się o swoją przestrzeń życiową, którą poznała i poszerza dzięki otwartości na to, co niesie los. Dzięki drzemiących w niej ogromnych zasobach źródła Mocy – miłości, wrażliwości, pokory, akceptacji szacunku do siebie i innych przeciąga niczym magnez osoby poszukujące tego, co Zuzanna odkryła i wypielęgnowała w sobie tworząc pełen zachwytu wewnętrzny ogród.

 

Jakim Hipnoterapeutą jest Zuzanna?


Zuzanna w roli hipnoterapeuty wykazuje cechy profesjonalistki. Otwarta na słuchanie, uważna na mowę ciała, zaangażowana w głębokie poznanie problemu, z którym przychodzi klient.
Jest cicha i skromna, potrafi umiejętnie przekazać ciepło, które ma w sobie dając poczucie, że jest odpowiednim towarzyszem w podróży.

Doświadczając sesji u Zuzanny miałam poczucie zrozumienia problemu, który miałam w sobie. Dobór techniki, płynność prowadzenia transu i w efekcie zmiana, jakiej doświadczyłam świadczy o niezwykłej intuicji i umiejętności wykorzystania narzędzi w terapeutycznych procesach.
Tworzy, jakość sama w sobie.
Czuję wdzięczność, że odbyłam tę podróż w towarzystwie Zuzanny, bo wskazówki ( sugestie), które mi dawała były dla mnie odpowiednie, co w efekcie doprowadziło mnie w miejsce ciszy i spokoju. Zuzanna jest kobietą, która tworzy, jakość sama w sobie i jest świadoma swojej Mocy!

Z szacunkiem i uznaniem Aldona

 

 

Hipnoza Kraków Zuzanna Ostafin

https://terapeucihipnozy.pl/

Opinie

Kontakt

Mała Góra 8A, 30-864 Kraków, Polska

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

ul. Mała Góra 8A/41 30-864 Kraków
+48 607 570 531
zuost@wp.pl

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line