Hipnoterapeuta

Agnieszka Zagórska

O mnie

Jestem pasjonatką życia , która otworzyła swoje serce i umysł na fascynujący świat hipnoterapii. Moje życie to ciągłe poszukiwanie harmonii i równowagi , dlatego głęboko interesuję się zdrowiem fizycznym i psychicznym . Jestem absolwentką Wydziału Wychowania Fizycznego w Opolu.

Trenowałam piłkę ręczną i do dzisiaj pasjonuję się aktywnością fizyczną i rozmaitymi formami sportu ❤. Kilka lat byłam odpowiedzialna ze przygotowywanie posiłków dla aktywnych fizycznie jak i osób dążących do utraty wagi . Wiele lat kształciłam się jak leczyć dietą i odbyłam podstawowy kurs naturopatii .

Moją największą pasją jest podróżowanie wgłąb siebie . Rozwój osobisty połączony z naukami wschodu , coachingiem , hipnozą to doskonałe zestawienie abym mogła pomagać w ciężkich chwilach .

Jeżeli jesteś sportowcem , pragniesz utracić wagę , właśnie się rozstałeś / rozstałaś , czujesz że Twoje życie nie idzie w tym kierunku co pragniesz lub chcesz przepracować przeżytą traumę napisz do mnie ❤ Jestem ciekawa ludzi i z chęcią Tobie pomogę ❤

Autor artykułu;

Hipnoza w Sporcie

Hipnoza a asertywność

Hipnoza Krapkowice

Opinie

Kontakt

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

ul. Wyspiańskiego 40 47-303 Krapkowice
Krapkowice
666708093
siostrazet@o2.pl

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line