Hipnoterapeuta

Ewa Dziewięcka

O mnie

Rozwój osobisty – na to stawiam już od wielu lat, Empatia – pomaga mi lepiej zrozumieć problemy innych ludzi,  Hipnoterapia – okazała się moją pasją

Pracuję z ludźmi już od wielu lat. Dzielę się z nimi moją wiedzą i tym, co mnie inspiruje. Od 17 lat biorę udział w warsztatach i szkoleniach związanych z rozwojem osobistym. Ukoronowaniem tego czasu było ukończenie Akademii Hipnoterapii na poziomie mistrzowskim. W hipnozie fascynuje mnie, z jaką skutecznością możemy neutralizować lęki, strach, traumy, aby świadomie osiągać cele, uwolnić się od nałogów i żyć w harmonii i poczuciu spełnienia. Towarzyszenie klientom w ich pięknych procesach zmiany za każdym razem wywołuje u mnie przekonanie, że wybrałam właściwą drogę. Zapraszam…

 

 

Jakim Hipnoterapeutą jest Ewa?

Ewa siła spokoju hipnoterapeuty

Wyjątkowo skutecznie, głęboko i szybko wprowadza pacjenta w trans hipnotyczny a dzieje się to dzięki naturalnym zdolnościom, takim jak sposób mówienia, ton i barwa głosu.

Ewa uspokaja pacjenta swoim spokojem, daje poczucie siły, ukierunkowuje na osiągnięcie rozwiązania. Terapeuta kontroluje proces terapii w taki sposób, że pacjent nie ma chwili zwątpienia. Może oddać się w pełni realizacji sugestii. Odpowiednia dynamika procesu, dobór narzędzi i precyzja stosowanych metod są gwarancją skutecznie poprowadzonej terapii.

Ewa tworzy pacjentowi przestrzeń, w której czuję się profesjonalnie zaopiekowany. Przy takim terapeucie z naturalną lekkością można skoncentrować się na przeżywaniu swoich transformacji.

Podczas transu adekwatne prowadzenie sesji powoduje brak rozproszenia, czy odłączenie się od procesu. Każda minuta pracy jest dobrze wykorzystana i celowo z namysłem wypełniona.

Sesji towarzyszy pogłębiające się zaufanie do terapii, metody oraz osoby terapeuty.

Polecam, Pani Ewa to niezwykle świadoma, pełna ciepła empatii i wrażliwości osoba, o wielkim talencie, bogatej wiedzy i szerokich umiejętnościach hipnoterapeutycznych.

Bartłomiej

 

Artykuł Ewy

Drzwi do podświadomości

Hipnoza Kielce Marzysz – on-line

https://terapeucihipnozy.pl/

Opinie

Kontakt

Marzysz Drugi 32h, 26-021 Daleszyce, Polska

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Marzysz Drugi 32h, 26-021 Daleszyce, Polska
on-line
Kielce
516 070 161
xwingsewa@gmail.com

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line