Hipnoterapeuta

Petr Hokr

O mnie

Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą, który pomoże Ci przejść procesy przemian, tak aby Twoje życie stało się bardziej jakościowe, lepsze i wartościowe.

Od najmłodszych lat, pomaganie innym sprawiało mi radość i satysfakcję. Jestem w pełni zaangażowany w pomoc drugiemu człowiekowi, dlatego postanowiłem się w tym kierunku rozwijać i zdobić wiedzę i umiejętności tak, aby móc skutecznie pomagać.

Z całym sercem i oddaniem wykorzystuję swoje umiejętności i możliwości tak, aby na każdym poziomie człowieka pomóc zmienić i pozbyć się tego co mu nie służy – to, co go blokuje i obciąża.

Zapraszam wszystkich do kontaktu. Jeśli jesteś gotowa/y i szukasz pomocy w dokonaniu swojej przemiany – służę pomocą – jestem dla Ciebie.
Pomogę Ci i pokażę jak można skutecznie przepracować swoje – lęki, traumy, fobie i inne problemy, których chcesz trwale pozbyć się ze swojego życia.

Zapewniam – pełny komfort, swoją uważność do słuchania, skuteczność i pełną dystrybucję!

Zapraszam- Namysłów i okolice

Moje hobby

Od 6 lat jestem certyfikowany instruktorem Calligraphy Healt System. To starodawna technika samoleczenia. Technika ta ma swoje początki ponad 400 lat temu i pochodzi z Chin. Rodzina mojego mistrza była w tamtym okresie osobistą ochroną cesarza Chin. Tym samym perfekcji przedstawiciele tego rodu opracowali sztukę ochrony, jak również sposoby samoleczenia organizmu. Techniki te pochodzą z klasztorów Shaolin i od Mistrzów Taoistycznych. Techniki te pomagają zrozumieć pracę ciała i umysłu na wszystkich poziomach. Podczas praktyki wykorzystujemy techniki Tai chi- które nadają praktyce kształtu. Qi gong – pozwala zrozumieć przepływ energii. Joga – nadaje asany. Natomiast Chińska Kaligrafia – to połączenie wszystkich technik w jeden – niekończący się płynny przepływ energii podczas ruchu. Technika ta pomaga przywrócić i podnieść pole energetyczne w ciele, usprawnia przepływ krwi oraz limfy, podnosi temperaturę ciała i poprawia głębszy oddech.

Hipnoza Namysłów

Strona główna

Opinie

Kontakt

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Namysłów
opolskie
665 261 403
petrhokr.hipnoterapeuta@gmail.com

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line