Hipnoterapeuta

Monika Dębska

O mnie

Odkąd pamiętam niosłam w sobie poczucie pomagania innym. To uczucie stawało się silniejsze w momencie, kiedy mnie samej udawało się przepracowywać efektywnie własne procesy. Hipnoterapia stała się namacalnie moją kolejną metodą pracy z drugim człowiekiem. Narzędzia jakimi dysponuję i ich skuteczność w kontakcie z osobą szukającą pomocy dają niesamowity wgląd w samego siebie i ogląd całego problemu czy procesu. Moją intencją jest nieść pomoc. Pomagam odnaleźć równowagę, spokój. Najważniejsze dla mnie w podejściu do pacjenta jest odkrycie tego jakim jest człowiekiem, a potem dopasowanie metody pracy do specyfiki jego niepowtarzalnego problemu.
Hipnoterapia dzięki głębokim stanom odprężenia, pozwala ujrzeć źródło naszych trudnych emocji, blokad, traum. Ta forma terapii stała się naturalną i skuteczną formą zwrócenia się ku sobie. Odnalezienia siebie i ukochania siebie.
Jestem wdzięczna, że mogę uczestniczyć i obserwować jak moi pacjenci wracają do pełni życia, odzyskują harmonię i spokój. Cieszą się radością dnia codziennego wznosząc się wyżej w swojej świadomości zdrowia i szczęścia.

 

Hipnoza UK

Opinie

Kontakt

Central Point, Park Road, Avenue, Killarney, Co. Kerry, Irlandia

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

2 Central Point 1 building Killarney Co Kerry Irlandia
+353862528839
monikadebskaoffice@gmail.com

Pozostałe gabinety

Mapa