Hipnoterapeuta

Anna Antoniak Pietrzak

O mnie

Wierzę w ludzi. Wierzę, że ludzie mogą się zmieniać. Żyć lepiej. Bardziej. Głębiej. Moją zawodową misją jest wspieranie procesu zmiany osobistej klientów.

Jestem współinicjatorem powołania do życia https://akademiahipnoterapii.pl/, ponieważ wierzę, że warto dzielić się wiedzą z zakresu pomagania innym. Zmiana w hipnozie jest niezwykle skuteczną, bezpieczną i trwałą metodą zarówno terapeutyczną jak i rozwojową.

Zależy mi na tym, aby także w Polsce metody pracy hipnoterapeutycznej stały się popularne i łatwo dostępne. Aby pomoc była świadczona według najlepszej wiedzy i międzynarodowych standardów etycznych. Warto, aby ludzie korzystali z naturalnych metod uleczania swoich emocji, kojenia swoich serc, dusz i umysłów.

Posiadam doświadczenie trenerskie oraz akademickie, ale to empatia i umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi powoduje, że realizuje się w pracy, której celem jest nauka i wsparcie innych.

W charakterze specjalisty zmiany pracuję od czerwca 2014 roku. Wspieram moich klientów, by z odwagą i wiarą w siebie podążali za swoimi wartościami oraz celami wykorzystując swój wewnętrzny potencjał. Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą przez OMNI Hypnosis Training Center, National Guild of Hypnosis, National Board of Hypnotists.

Tytuł Magistra otrzymałam na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Zarządzanie potencjałem społecznym, a Dyplom Coacha na Studiach podyplomowych w Głównej Szkole Handlowej w Warszawie.

Jestem licencjonowanym Trenerem Metody DISC, z uprawnieniami do przeprowadzania testów osobowości oraz ich interpretacji. Stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe, regularnie biorę udział w superwizjach, pełnię rolę mentora dla mniej doświadczonych kolegów.

Prywatnie jestem osobą niezwykle energiczną i empatyczną. Trójka dzieci pomogła mi zbudować cierpliwość oraz wewnętrzny spokój, którym dziele się z moimi klientami dając im uczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas wspólnych sesji. Wszechstronne doświadczenie w pracy z ludźmi nauczyło mnie holistycznego podejścia do procesu zmiany jaka zachodzi w kliencie.

Z wrodzoną ciekawością i uważnością indywidualnie dostosowuje swoje metody pracy do każdego klienta. Na sali szkoleniowej wykorzystuje moje ekspresyjne usposobienie, aby wiedze i doświadczenie przekazywać w atrakcyjnej i przystępnej formie.

Moje mocne strony to profesjonalizm, skuteczność, zaangażowanie. W hipnoterapii najbardziej doceniam szybkość zachodzących zmian, precyzję oraz ich bezpieczeństwo. W pracy warsztatowej celem jest zadbanie o uczestników zajęć, tak aby nowo nabyte umiejętności na stałe weszły do wachlarzu stosowanych narzędzi wspierających klientów.

Hipnoterapie

Hipnoza Warszawa

Ożarów Mazowiecki 17km

Łomianki 9,5km

Jabłonna 16km

Błonie 34km

Nowy Dwór Mazowiecki 34km

Płock 103km

Siedlce 123km

Żyrardów 65km

Wyszków 65km

 

Opinie

Kontakt

Trojaczek 15 e, Polska

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Warszawa ul. Heroldów 10b/65
Piotrków Kujawski Trojaczek 15E
On-line
Warszawa
+48 509 808 005
anna@akademiahipnoterapii.pl

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line