Hipnoterapeuta

Monika Kwiatkowska

O mnie

„Twój potencjał jest znacznie większy, niż możesz sobie wyobrazić.”

 

Witam Cię z całego serca.

Jestem studentką 5 roku psychologii o specjalności psychologia kliniczna i zdrowia, a moją największą pasją jest rozwój i przekraczanie swoich barier. Rozwój pełnego potencjału!

W związku z tym ukończyłam szereg różnego rodzaju szkoleń i kursów w przeciągu ostatnich 10 lat, które dały mi szeroki wachlarz narzędzi do pracy ze sobą i klientami.

Ukończyłam szkolenia podstawowe hipnozy terapeutycznej, zaawansowane hipnoterapii i hipnozy regresyjnej. Jestem również czeladnikiem bioenergoterapii, ukończyłam również wiele szkoleń z zakresu arteterapii Vedicart.

Zrobiłam szkolenia z zakresu odczytywania pola informacyjnego tzw. podróży mentalnych. Następnie szkolenia podstawowe i zaawansowane z odczytywania Kronik Akaszy u Gabrielle Orr.

Od momentu ukończenia szkoleń systematycznie pogłębiając wiedzę, regularnie pracuje z klientami, korzystając z narzędzi które zdobyłam na wcześniejszych szkoleniach i warsztatach.

Mój pierwszy kontakt z hipnoterapią zaczął się już dawno temu. Zafascynował mnie jej jeden podgatunek czyli regresja hipnotyczna do poprzednich wcieleń.

Już jako zafascynowana nastolatka czytałam książki Dolores Cannon, które wywarły ogromny wpływ na moje życie i przyszły zawód. Już wtedy wiedziałam, że będę kiedyś hipnoterapeutką.

Początkowo, wiele lat temu odbywałam indywidualne sesje hipnoterapeutyczne. Następnie ukończyłam szkolenie z hipnozy regresyjnej. Najwyraźniej to nie był jeszcze czas dla mnie aby zająć się tym na zawodowo…  Być może mi samej brakowało jeszcze doświadczenia i mądrości aby prowadzić klientów przez kręte meandry ich podświadomości.

Wraz z rosnącym we mnie doświadczeniem ale i własnych bardzo trudnych lekcji życiowych związanych min. z moim zdrowiem, przyszła również gotowość na pracę hipnoterapeutki. I tak ukończyłam kurs podstawowy następnie zaawansowany z hipnoterapii.

W mojej pracy wykorzystuje przede wszystkich jako mój własny zasób ogromne współczucie dla drugiego człowieka, a jedną z najważniejszych wartości podczas pracy jest dać drugiemu człowiekowi wybór i przestrzeń wolnej woli.

Staram się jak mogę nigdy nie narzucać swoich przekonań czy filtrów w pracy jako hipnoterapeuta. Zawsze pytam się czy coś z tobą rezonuje? Czy jest w tobie taka przestrzeń aby coś zrobić/dostrzec/poczuć. To ty dostajesz narzędzia do zmiany w dowolny sposób swojego życia jak tylko zapragniesz. Ja jestem po to aby Ciebie wspierać.

Bardzo rezonuje ze mną pewna modlitwa i takimi wartościami kieruje się w mojej pracy, a więc ją przytoczę:

Nie uratuje Cię

bo nie jesteś bezsilny.

Nie naprawię Cię

bo nie jesteś zepsuty.

Nie uzdrowię Cię

bo widzę Cię w Twojej całości.

Ale pójdę z Tobą przez ciemność,

abyś mógł przypomnieć sobie swoje światło.

Hipnoza Wrocław

hipnoza wrocław

Hipnoza Wrocław Monika Kwiatkowska

https://terapeucihipnozy.pl

 

Opinie

Kontakt

Mikołaja Reja 16A, Wrocław, Polska

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Mikołaja Reja 16a Wrocław Clumed
On-Line
Wrocław
Clumed 71 726 19 49 rejestracja
791080917
sootymoth@gmail.com

Pozostałe gabinety

Mapa