Hipnoterapeuta

Katarzyna Żbikowska

O mnie

Witam. Nazywam się Kasia Żbikowska. Od dawna interesowały mnie zagadnienia związane z mózgiem, podświadomością i połączeniami na osi mózgu i ciała.

Po wielu lekturach i warsztatach związanymi z zagadnieniami podświadomości postanowiłam zając się hipnoterapią. Uważam, że jest to wspaniałe i niezastąpione narzędzie pomocne w rozwiązywaniu wielu problemów blokujących nas od osiągnięcia pełni szczęścia i harmonii w życiu.

Dzięki hipnoterapii możesz wyzwolić się z wszelakich trapiących Cię problemów takich jak bezsenność, różnego rodzaju fobie, manie, itp… Hipnoterapia jest również niesamowitą metodą pomagającą w odchudzaniu, rzuceniu palenia, alkoholu I innych nałogów. Najnowsze badania udowadniają, że mózg pozostaje plastyczny przez całe nasze życie, a poprzez hipnoterapię możemy stworzyć nowe, lepsze dla nas ścieżki neuronalne, i zatrzeć te co nam nie służą.

Oprócz pracy w zawodzie hipnoterapeutki na co dzień od 12 lat jestem masażystą. Moją specjalizacją jest masaż sportowy i limfatyczny. Robię również masaże relaksujące, ciążowe, masaże gorącymi kamieniami i bańkami. Pracuje również z kamertonami czyli instrumentami muzycznymi, dzięki którym dostrajam ciało do optymalnych wibracji. Pracuję również z energią metodą Reiki

W życiu prywatnym jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Kocham sport, podróże, fotografie i jogę. Fascynuje mnie praca i pomoc ludziom szczególnie w holistyczny sposób. Wierzę, że nie ma sytuacji bez wyjścia I że ciało zawsze dąży do samouleczenia jeśli tylko dostanie optymalne warunki do odzyskania homeostazy.

Jeśli jesteś gotowy/gotowa na zmiany I chciałabyś/chciałbyś spróbować hipnoterapii jako terapeutycznej metody zachęcam do kontaktu ze mną.
Na stałe mieszkam w Stanach Zjednoczonych, w okolicach Chicago, więc w szczególności zapraszam na terapie rodaków zza oceanu ale nie tylko, bo sesje również mogą być przeprowadzane przez telefon lub w trybie internetowym.

Katarzyna Żbikowska

On-line hipnoza -Hipnoterapia XXI wieku

Opinie

Kontakt

Orland Park, IL, Stany Zjednoczone

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Orland Park, IL. USA
On-line
±1 630 440 2587
nisabaa@yahoo.com

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line