Hipnoterapeuta

Justyna Szlufik-Kiślak

O mnie

Od 12 lat z ogromnym entuzjazmem i radością „uprawiam” moją misję jaką jest pomaganie ludziom w odzyskiwaniu wewnętrznej równowagi i radości z życia.

Moja praca jest dla mnie pasją, z której czerpię ogromną satysfakcję. Cieszy mnie jak moi pacjenci zaczynają radzić sobie w sytuacjach kryzysowych, osiągają coraz większe sukcesy i wreszcie zmieniają się, osiągają cel, z którym zgłaszają się na terapię.

Szukając nowych sposobów na skuteczne pomaganie moim klientom, którzy zmagają się z problemami o podłożu emocjonalnym trafiłam na hipnoterapię.

Metoda ta okazała się strzałem w dziesiątkę. Hipnoterapia pozwala w szybki sposób uwolnić się od trudnych, destrukcyjnych emocji, szkodzących nam przekonań i psychofizycznego dyskomfortu.

Dzięki ukończeniu podstawowego i zaawansowanego kursu hipnoterapii odkryłam, że praca z wykorzystaniem hipnozy stała się moją zawodową miłością, którą zamierzam stale i wytrwale pielęgnować aby móc w jak najlepszy sposób pomagać rozwijać „skrzydła” moim pacjentom.

Ponadto, jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym.

Moje kwalifikacje do pracy psychologa poszerzałam w ramach stażu w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy oraz w prywatnym gabinecie.

Artykuł Hipnoterapeuta Justyna Szlufik-Kiślak

Lęk fobie – jak to działa?

Kielce Hipnoza

https://terapeucihipnozy.pl/

Opinie

Kontakt

Generała Tadeusza Kościuszki 11, Kielce, Polska

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Kielce, ul. Kościuszki 11
On-line
606-701-097
justynaszlufik@wp.pl

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line