Hipnoterapeuta

Aldona Kabacińska

O mnie

Hipnoterapeutka i pielęgniarka od zawsze zafascynowana drugim człowiekiem. Kiedyś nie zastanawiałam się – dlaczego? Przyszedł czas, kiedy uświadomiłam sobie, że w kontakcie z drugim człowiekiem obserwowałam co inni myślą, jak się zachowują i jakie emocje temu towarzyszą.

Uczyłam się od nich i uczę do dziś. Uświadamiałam sobie, że drugi człowiek stanowi/ł moje odbicie w lustrze. Zrozumiałam, że emocje mają priorytetowy wpływ na nasze myśli, zachowania, doznania w ciele, na nasze życie. Emocje – klucz do naszego wnętrza – do naszej zmiany.

Wszystkie potrzebne, wszystkie tak samo ważne! Oczywiście nie wszystkie przyjemne. Nie da się od nich uciec, zapomnieć. Walą w drzwi coraz mocniej i głośniej. To co było trudne, nieprzyjemne, ale uświadomione stanowiło początek zmiany.

Czuję wdzięczność, że pomimo cierpienia, bólu i łez zmiana dokonała się! Nadal jestem otwarta na drugiego człowieka, bez oceny bo kim jestem, by go oceniać. Wiem, że zmiana jest możliwa. Jeśli tylko uświadomimy sobie czego potrzebujemy, pozwolimy sobie zauważyć, że nie jesteśmy sami, że miliony ludzi ma tak samo, że czują tak samo, że zachowują się tak samo, bo tak nas życie ukształtowało.

Osoby które miały wpływ na nasze wychowanie, na nasze życie, gdy byliśmy dziećmi – rodzice, nauczyciele, duchowni  przekazali nam wzorce zachowań, które sami znali, które były owocem błędnych przekonań i lęków. Po prostu nie potrafili inaczej.

My będąc rodzicem, mężem, żoną , przyjacielem powielamy te schematy bo nie potrafimy inaczej. Dlatego pozwól sobie zauważyć, że jeśli cokolwiek Cię trapi, masz problem otwórz się na drugiego człowieka. Znajdź osobę- terapeutę – przy której poczujesz się bezpiecznie i udaj się w podróż, w drogę zmiany, której potrzebujesz!

 

Jaką Hipnoterapeutą jest Aldona?

Aldona to wspaniała terapeutka. Jest spokojna, empatyczna i zrównoważona. Jej doświadczenie pozwala na prowadzenie pacjenta w sesji łagodnie ku obranemu celowi.

Ze współczuciem i uważnością słucha każdego ze swoich pacjentów, by dobrać najlepszą technikę terapeutyczną.

To wzruszające, że można w taki sposób podawać pomocną, silną dłoń, tym którzy o to poproszą.

 

Artykuły: Hipnoterapeuta Aldona Kabacińska

Psychologia a Hipnoza

Złość – poznaj emocje

Hipnoza a oglądanie filmu

Poznań hipnoza – Hipnoterapia Mosina

https://terapeucihipnozy.pl/

Opinie

Kontakt

Śremska 22, Mosina, Polska

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Mosina ul. Śremska 22
On-line
Poznań
885 476 588
aldonakabacinska@wp.pl

Pozostałe gabinety

Mapa