Hipnoterapeuta

Tomasz Kuszewicz

O mnie

Jestem Tomasz i jestem hipnoterapeutą.

Hipnoterapia to wspaniały proces przemiany, w którym przepracujesz wszystko to, co uważasz za zbędne i niepotrzebne dla Ciebie. Dotkniesz tego co uwiera cię jak cierń.

Hipnoterapia to genialna transformacja dzięki której staniesz się w pełni sobą na każdej z płaszczyzn, w której funkcjonujesz i w której dokonasz swojej przemiany.

 

Poprowadzę Ciebie w tym procesie w najlepszy możliwy dla Ciebie sposób.
Posiadam odpowiednie i niezbędne kwalifikacje oraz pasję.

W trakcie zadbam o Twoje poczucie bezpieczeństwa, tak aby Twoja przemiana była skuteczna i w pełni zgodna z Tobą. Możliwości pracy w hipnoterapii są praktycznie nieograniczone, możesz osiągnąć sukces w pokonaniu każdego problemu z którym się mierzysz.

Np stres, lęki i fobie, używki i nałogi. Zaburzenia odżywiania. Poczucie nieradzenia sobie, w różnych aspektach życia. Nieodpowiednie dla Ciebie relacje z ludźmi. Te jak i inne problemy przestaną towarzyszyć Ci w życiu.

 

Zapraszam Cię na sesję w gabinecie jak i on-line, wybór formy należy do Ciebie, ja dobiorę odpowiednią metodę, tak aby umożliwić Ci maksymalnie skuteczną terapię.

 

Hipnoterapia będzie dla Ciebie pracą i jednocześnie wspaniałą przygodą i poprzez te dwa aspekty odkryjesz siebie w pełni. Tego Ci życzę z całego serca i zapraszam.

Zapraszam.
Tomasz Kuszewicz

Hipnoza Opole Nysa Kluczbork Brzeg

Opinie

Kontakt

1 Maja 53, Opole, Polska

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Adres Opole. ul 1 maja 53 lokal nr 8
On-line
+48 698 619 859
t.kuszewicz@gmail.com

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line