Hipnoterapeuta

Magdalena “Lusia” Żagałkowicz

O mnie

Nazywam się Magdalena Żagałkowicz. Na co dzień zajmuje się kryzysem psychicznym u osób żyjących w przestrzeni publicznej, kobiet po przemocy seksualnej. Jestem również masażystką i mistrzynią Reiki- masażu energetycznego. Praca z drugim człowiekiem – to mój żywioł.

Używam różnych, dostępnych mi metod, jednak to hipnoza i prowadzenie terapii w niej daje mi największe możliwości i skuteczność. Hipnoza zwana również hipnoterapią to stan głębokiego relaksu i skupionej koncentracji. Jest to rodzaj medycyny umysłu i ciała.

Jako hipnoterapeutka wprowadzam cię w ten stan głębokiego stanu skupienia i relaksu za pomocą wskazówek słownych, sugestii i obrazu. Uważa się, że w głębokim stanie skupienia i relaksu, który osiąga się podczas hipnozy: Twój świadomy umysł jest wyciszony.

Jesteś w stanie dostrzec do części mózgu, w której powstają Twoje myśli, przekonania, percepcje, odczucia, emocje, pamięć i zachowania. W tym stanie jesteś bardziej otwarty na delikatne sugestie od hipnoterapeuty, które pomogą Ci zmodyfikować lub zastąpić nieświadome myśli, które kierują Twoim obecnym zachowaniem.

Zaletą jest mój niski głos, który pomaga innym osiągnąć oczekiwane rezultaty korzystając z transu hipnotycznego. Jestem silna i empatyczna. Kobieta do zadań specjalnych. Ludzie są dla mnie odbiciem całego wszechświata. Nie ma dla mnie problemów błahych, bezsensownych czy wyssanych z palca. Każdy człowiek jest ważny. Im lepsi ludzie tym lepszy świat. Skorzystaj z możliwości zmian jakie gwarantuje Ci hipnoza.

 

 

Warszawa Hipnoza – Hipnoterapia

Opinie

Kontakt

Białostocka 5, 03-741 Warszawa, Polska

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Białostocka 5, 03-741 Warszawa
On-line
Warszawa
732 033 941
Lusia@sercemiasta.waw.pl

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line