Hipnoterapeuta

Zuzanna Garyga

O mnie

Jeśli jesteś tutaj bo chcesz, żeby w Twoim życiu było lżej. Gdzieś w głębi czujesz, że trudności, które przezywasz nie są naturalnym stanem , w którym w pełni możesz doświadczać swojego potencjału i po prostu czuć się dobrze. Możliwe, że każdego dnia czujesz jakbyś nosił na sobie bagaż przeszłych doświadczeń, nieużytecznych i niewspierających przekonań i niewspółpracujących emocji. Jeśli tak to z przyjemnością przeprowadzę Cię przez Twój proces zmiany, jako Hipnoterapeutka, Terapeutka w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Psychoterapeutka w nurcie Psychologii Pozytywnej.

Od zawsze wiedziałam, że będę pracować jako terapeutka i dokładam wszelkich starań aby być wyposażona w użyteczne narzędzia do poprawy dobrostanu psychicznego.

Ważne jest dla mnie dopasowanie  terapii do człowieka, a nie człowieka do terapii.

Posiadając wiedzę i doświadczenie w różnych podejściach, wyjątkowa miłością pokochałam hipnoterapie. Efekty hipnozy są niepodważalnie niesamowite, dlatego zachęcam do skorzystania z tej formy terapii. Zapraszam Cię do cudownej podróży w głąb siebie, będę przy Tobie w tej podróży w roli Hipnoterapeutki i dołożę wszelkich starań, aby proces ten był dla ciebie uwalniający!

Wrocław Hipnoza Zuzanna Garyga

Opinie

Kontakt

Wyszyńskiego 74/24, 50-332 Wrocław, Polska

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Wyszynskiego 74/24 Wrocław 50-331
On-line
Wrocław
726046029
zuzanna.garyga@o2.pl

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line