Uzależnienie od narkotyków

Uzależnienie od narkotyków

Uzależnienie od narkotyków. Wolność to jedna z najważniejszych potrzeb wyższego rzędu a narkotyki ją odbierają!

Zazwyczaj są formą zaspokojenia pragnienia doświadczania odmiennego stanu świadomości. Dlaczego pragniemy zmiany świadomości? Bo to czego doświadczamy na co dzień nam nie odpowiada. Być może nawet nie satysfakcjonuje nas całe nasze życie.

Jest szare, smutne, nudne. Brakuje nam hobby, zainteresowań, aktywności, relacji lub jeszcze innych ważnych dla nas elementów.
Kiedy tak podjedziemy do tematu, od razu widać, że praca będzie miała szeroko zakrojony obszar.

W zależności od Twojej historii terapeuta może pracować w tych obszarach w których nie doświadczasz satysfakcji. Wykonać pewien rodzaj pracy u podstaw, aby Twój umysł nauczył się na nowo doświadczać „zwykłego” życia w sposób satysfakcjonujący. Bo nie zawsze chodzi o to co się robi, tylko jak! A dokładniej jakie emocje towarzyszą temu „robieniu”.

W hipnoterapii mamy takie narzędzia, dzięki którym w dowolnej sytuacji w życiu, możesz nauczyć się doświadczać adekwatnej emocji. Czasem istnieje potrzeba usunięcia bariery czy blokady odczuwania jakiś emocji lub nie kiedy trzeba jakieś emocje stworzyć na nowo – to także jest możliwe.

Może się okazać także, że substancję które przyjmowałeś /przyjmowałaś na tyle uszkodziły układ nerwowy, że najpierw trzeba będzie pracować nad regeneracją umysłu, pobudzając go do pracy, a następnie rozpocząć pracę terapeutyczną.

Scenariuszy pracy jest bardzo wiele, wszystkie zależą od indywidualnej sytuacji klienta. Nie zależnie od tego jak bardzo zabrnąłeś w ciemny zaułek swojego życia, pamiętaj nie ma na ziemi sytuacji bez wyjścia. Twój umysł, być może teraz nie ma dostępu do najlepszego rozwiązania, ale jesteśmy pewni, że rozwiązanie istnieje!

Hipnoterapia w relatywnie szybki sposób może pomóc. Kluczowa jest decyzja i odpowiedz na pytania: Czy chcesz raz na zawsze zmienić swoje życie?
Umów się z terapeutą jeśli odpowiedz na pytania brzmi – tak!

Przewidywana ilość sesji od 3-7.

Autor: Anna Antoniak Pietrzak

uzależnienie od narkotyków

Uzależnienie od narkotyków – Hipnoterapia Wolność od nałogu

Nasze gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line