Hipnoterapeuta

Paula Mikołajczyk

O mnie

Odkąd tylko pamiętam interesuję się różnymi metodami niesienia pomocy w obszarze zdrowia psychicznego.
Dzięki wieloletniej pracy w charakterze tłumacza na szkoleniach dla psychologów i psychoterapeutów prowadzonych przez jednych z najlepszych w Europie trenerów z zakresu terapii EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) utwierdziłam się w przekonaniu, że sama także chciałabym w efektywny i trwały sposób pomagać ludziom w odzyskiwaniu wewnętrznej równowagi i w tym celu podjęłam studia psychologiczne.
Hipnoterapia okazała się odpowiedzią na moje poszukiwania najskuteczniejszych i najszybszych metod uwalniania się od negatywnych przekonań, trudnych emocji, psychofizycznego dyskomfortu, mających niekiedy swoje źródło w traumatycznych doświadczeniach, czasem z tak wczesnych etapów życia, że nie potrafimy na co dzień ot tak sięgnąć do nich pamięcią.
Hipnoterapia stała się moją pasją, ukończyłam podstawowy i zaawansowany kurs hipnoterapii i stale rozwijam się w tym zakresie.
Praca z pacjentami z zastosowaniem hipnozy i obserwowanie, jak odzyskują oni radość życia, poczucie sprawstwa i wolności daje mi ogromną satysfakcję i niezwykle inspiruje.

 

Jaką Hipnoterapeutą jest Paula?

Dobrze jest kiedy osobiste trudne doświadczenia z przyszłości wzmacniają i dają siłę do działania.

Dobrze jest, jeśli potrafimy skorzystać z nich, dzielić się nimi dając wiarę i nadzieję innym na zmianę. Jeśli jeszcze robimy to z życiową mądrością, z urokiem osobistym i głębokim poczuciem równowagi dzieją się rzeczy nieprzeciętne, prawdziwe.

Pani Paula studiuje psychologię, ale holistycznym podejściem do pacjenta zajmuje się od dawna.

Hipnoterapia jest jedną z najskuteczniejszych, bezpiecznych i bardzo szybkich narzędzi zmian, jakie powodują gruntowne przebudowanie naszego życia. To jeden z powodów dla których Pani Paula na co dzień w gabinecie pomaga terapią w hipnozie.

Otwartość do łączenia podejść i metod, rzetelność w swojej pracy a także empatia pomagają dokonywać głębokich transformacji w procesach hipnoterapii klientom Pani Pauli.

Delikatny głos, bijące ciepło i ogromne zaangażowanie podczas spotkania w gabinecie dają poczucie bezpieczeństwa i przyzwolenie na szczerość. Merytoryczne podejście, prezentowany zasób wiedzy i pełne profesjonalizm pozwalają na głębokie zaufanie i efektywną współpracę podczas sesji hipnoterapii. Zakres stosowanych narzędzi i metod a także ich biegłość, płynność zaskakuje i pozwala całkowicie oddać się procesowi.

Pani Paula jest jak wojowniczka światła, rozpuści każdy mrok.

Serdecznie polecam! Zuzanna

 

Autor artykułu poniżej: Hipnoterapeuta Paula Mikołajczyk

Przygotowanie do sesji

Kielce Hipnoza Marzysz

https://terapeucihipnozy.pl

Opinie

Kontakt

Szkoda 7, 26-021 Marzysz, Polska

Szkoda 7, 26-021 Marzysz, Polska

Zdjęcie terapeuty

Dane kontaktowe

Szkoda 7, 26-021 Marzysz
On-line
Kielce
793 330 731
paulamagdamikolajczyk@gmail.com

Pozostałe gabinety

Mapa
Pokaż terapie on-line